Jak se zapsat do soukromé firemní školky Klub Hrošík ?

• Stačí napsat na reditelka@klubhrosici.cz či zavolat na telefonní číslo +420 607 875 630. Domluvíme si schůzku, prohlídnete si prostory klubu, seznámíte se s pedagogickým sborem, nastavíme docházku a případné další aktivity a kroužky.
  • Přijímáme děti od 2 let věku
  • Zápis dítěte provádí ředitelka klubu na žádost rodičů
  • Je-li volná kapacita, přijímáme děti i v průběhu školního roku
  • Upřednostňujeme celodenní docházku

Co potřebuje dítě do DS?

• Bačkory
  • Oblečení do školky a na ven
  • Náhradní oblečení
  • Pyžamo
  • Oblíbenou hračku

Absence

Absence hlásit na telefonní čísle: + 420 607 875 630 do 8.30 aktuálního dne. Je-li dítě nemocné pouze 1.den, má rodič právo na odebrání stravy do vlastní nádoby v době od 12.00 – 12.30

NEMOCNÉ DĚTI S INFEKCÍ NEBUDOU DO ŠKOLKY PŘIJMUTY!!!!!

Provozní doba

Firemní dětská skupina „Klub Hrošík“ je otevřena od 7.30 do 17.00. Je možné domluvit dřívější příchod a pozdější vyzvednutí dítěte, ale bude Vám účtován poplatek za hlídání ve výši 200,- Kč/za každou započatou hodinu.

Pravidelná docházka obsahuje

• Pestrý program pro děti – malování, zpěv, zábavné hry, atd., tzn. veškeré pomůcky a spotřební materiál při malování, vybavení pro zpěv, kostýmy a materiály pro hry a tematické akce – Halloween, velikonoce, vánoční besídka, apod.
  • Vzdělávání dle školního vzdělávacího plánu
  • Rozvoj jazykových schopností a dovedností pod vedením logopeda – školicí materiály, logopedický screening, individuální plány rozvoje řeči dle dítěte, odměna logopeda,
  • Předškolní příprava-řeč, správné vyjadřování, grafomotoriku, správný úchop tužky, rozvoj zrakového vnímání, zrakovou diferenciaci, zrakovou analýzu a syntézu, rozvoj fonematického sluchu, sluchovou analýzu a syntézu, rozvoj předmatematických schopností, prostorové a časoprostorové orientaci, rozvoj paměti, apod.
  • Jiné aktivity (divadlo, kino, výlety, oslava narozenin, apod.)

Technické zázemí

Firemní mateřská škola „Klub Hrošík“ splňuje hygienické, bezpečnostní, technické parametry, které stanovují příslušné zákony a vyhlášky.

• Kontrola Hygienické stanice pro děti a mládež
  • 1 x ročně BOZP, proškolení všech zaměstnanců DS
  • 1 x ročně revize požárního technika
  • 1 x ročně kontrola osvětlení a elektrospotřebičů

Další revize a kontroly dle zákonných vyhlášek a norem.

Pojištění

Proti úrazům a škodám na majetku je firemní dětská skupina „Klub Hrošík“ pojištěna u GENERALI ČESKÉ POJIŠTOVNY.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---logo EU---

logo EU